Trabzon Şehir Turu

 • Trabzon Şehir Turu
 • Trabzon Şehir Turu
 • Trabzon Şehir Turu
 • Trabzon Şehir Turu
 • Trabzon Şehir Turu

  Trabzon-Airport-Transfer-car-rental

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Trabzon Şehir Turu

, TRABZON Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Tours
 • Alt Kategori :
  Arapça, Ayder Yaylası, biletler, Daily-Tours-Transfer, Eko tur, En Çok Ziyaret ediln yerler, family car-passenger transport, Günlük araç, Günlük geziler, Hotel-and-Airport, Hotel-and-Airport-Transfer, impulsetravel, Limousine Service, lüks araç, manzara, Mercedes-Benz van, Mercedes-Benz Vito, Mesafe, passenger transport Vehicle, seyahat, şoförlü lüks araç, Şöförlü Araç Kiralama, Tatil, Trabzon Günlük Turlar, Trabzon Havaalanı, Trabzon Turları, Trabzon Turları, Transfer, transfer servisi, tur, Türkiye turizm Haberleri, Türkiye seyahat paketi, ulaşım, Yerel turlar ve geziler
 • Süre :
  Günübirlik

Trabzon Şehir Turu Günlük Turlar Ecotours Karadeniz Türkiye

210 $ dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Trabzon Şehir Turu Kalkış: TRABZON Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
1- 6 kişi
Otelden 1 ila 6 kişi için özel araçla ulaşım
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
06/07/2020-01/07/2023
37 $
(0-6) 0 $
(7-11) 19 $
(0-6) 0 $
(7-11) 19 $
(0-6) 0 $
(7-11) 19 $
7- 40 kişi
Otelden 7 ila 40 kişilik özel araçla ulaşım
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
06/07/2020-01/07/2023
31 $
(0-6) 0 $
(7-11) 19 $
(0-6) 0 $
(7-11) 19 $
(0-6) 0 $
(7-11) 19 $

Fiyata Dahil Olanlar

نقل
مساعدة أو الجولات المصحوبة بمرشدين
رسوم الدخول

Fiyata Dahil Olmayanlar

Yemek
İçecekler

Trabzon coğrafyası ve tarihi eserleri nedeniyle ziyaret etmeniz gereken en önemli şehirlerden biri. 13. yüzyılda inşa edilen bir Ortodoks Kilisesi olan tarihi Ayasofya Müzesi'nde olacağız.

20. yüzyılın başlarında Atatürk'ün bir süre yaşadığı çam korusu üzerine inşa edilmiş olan Atatürk Evi.

Tur Programı

Trabzon Şehir Turu

Trabzon'da coğrafyası ve tarihi eserleri orada ziyaret ederek isteğinizden en önemli şehirlerden biri. 13. yüzyılda inşa edilmiş bir Ortodoks Kilisesi olan tarihi Ayasofya Müzesi'nde, aynı zamanda Trabzon’u ziyaret eden zenginlerin yaşadığı bir bölge (Ayasofya) olacak. bu da 10-15 dakika kadar sürebilir.
“Kutsal bilgelik” müzesi anlamında olan Ayasofya'ya gittikten sonra, 20. yüzyıl başlarında Atatürk'ün bir süre yaşadığı çam korusunda inşa edilmiş Atatürk Evi'ni ziyaret edeceğiz. Atatürk Evi gezimizin ardından bizi Atatürk’ün maneviyatını hissettirecek ünlü Trabzon Gümüş Telkari El Sanatları'nı sunacağız. Akcaabat'a öğle yemeği için gideceğiz. Ünlü Akçaabat köftelerinin yanı sıra kaygana, kuymak, tursu kavurmasi ve sarma gibi yöresel lezzetleri tadacağız. Daha sonra ziyaretçilerin istek üzerine gölün etrafındaki göl bisikletlerine binebilecekleri, turistik bir yer olan Sera Gölü'ne geçeceğiz. Saat 16:00 sularında Boztepe'ye doğru yola çıkacağız.
Bölgesel semaverde özel Karadeniz çayımız olacak ve şehrin panoramik manzarasını izleyeceğiz. İstenirse, Trabzon’un ‘Trabzon Forumu’ adı verilen en büyük alışveriş merkezine gidebiliriz. Otellerimize geri döneceğiz ve tur programımızı saat 6 civarında serbest zamanımızın ardından bitireceğiz.

Tur Haritası