4 gün Antalya ve Kapadokya'da şoförlü araç kiralama

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

4 gün Antalya ve Kapadokya'da şoförlü araç kiralama

, ANTALYA Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Tours
  • Alt Kategori :
    Antalya Günlük Turlar, Antalya Havalimanı, Antalya Havalimanı Transferi, Antalya şehir turları, Antalya Turları, Antalya'ya direkt uçuş, biletler, car-hire-with-driver, Daily-Tours-Transfer, En Çok Ziyaret ediln yerler, family car-passenger transport, gezi, Günlük araç, Günlük geziler, impulsetravel, kapadokya, Kapadokya mağaraları ve balon turu, Kapadokya'ya seyahat, Kapadokya'ya transfer, Kiralık araç, lüks araç, manzara, Mercedes-Benz van, Mercedes-Benz Vito, Mesafe, Özel sürücü hizmeti, Özel Taşımalar, passenger transport Vehicle, seyahat, seyahat bilgisi, şoförlü lüks araç, Şöförlü Araç Kiralama, Tatil, Transfer, transfer servisi, Türkiye turizm Haberleri, Vito-Long-extra-long, Yerel turlar ve geziler
  • Süre :
    Günübirlik

Özel araba kiralama paketlerimiz ile kapadokyayı kendi hızınızda keşfedin. Profesyonel sürücülerimizden birinin hizmetleriyle birlikte otobüs, minibüs ve araba gibi geniş bir yelpazede hizmetler sunabiliriz. Tüm sürücülerimiz son derece kalifiye ve deneyimli ve tüm müşterilerimize mükemmel bir hizmet sunuyor. Hizmetlerimizi seçin ve bu güzel şehrin sunduğu her şeyin tadını çıkarın.

981 $ dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

4 gün Antalya ve Kapadokya'da şoförlü araç kiralama Kalkış: ANTALYA Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
4 gün şoförlü araç kiralama
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/10/2019-01/06/2020
165 $
(0-6) 0 $
(7-11) 0 $
(0-6) 0 $
(7-11) 0 $
(0-6) 0 $
(7-11) 0 $
3 günlük Şoförlü araç kiralama
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/10/2019-01/06/2020
123 $
(0-6) 0 $
(7-11) 0 $
(0-6) 0 $
(7-11) 0 $
(0-6) 0 $
(7-11) 0 $

Fiyata Dahil Olanlar

Antalya ve Kapadokya'da şoförlü araç rezervasyonu yapın, 3 gün, 4 gün Kapadokya, Antalya 10 saat boyunca günlük ve 150 km boyunca günlük kilometre parası ödenir.

lisanslı rehber bilgilendirme

Fiyata Dahil Olmayanlar

şehirde günlük olarak 150 km ya da 10 saat süre için belirlenen kural aşılmasından sonra her 1 saat için yada 30 km ye kadar  20 Euro tahsil edilecektir.

Mercedes vito, 8 yolcuya kadar oturma kapasitesine sahip tüm yolcuların bagajlarını da içeren kısa veya uzun yolculuklar için uygundur. Özel olarak seçilen Mercedes Benz sprinter sürücülerimiz, sizi ev ya da iş toplantınıza ya da Antalya, Kapadokya, istanbul, Bursa, Bodrum, Marmaris, Trabzon merkezindeki herhangi bir havaalanı, demiryolu ya da deniz limanı terminaline ulaştımaya hazır.

Combined-Programs-Turkey
Antalya- Kapadokya ( Ödemeli)

Tur Programı

Tur Haritası

Özel teklif kiralama süresini uzatın (+3 gün )
Antalya - Kapadokya
Özel teklif kiralama süresini uzatın (+5 gün)

Ulaşım

The Mercedes Vito Car is suitable for short or long journeys with a seating capacity of up to 6 passengers plus all of the passengers’ luggage. Our specially selected Mercedes Benz Vito drivers are available to transport you to your home or business meeting or to any airport, rail, or sea port terminal

Mercedes Vito

Maximum Capacity  : ( 6 - 8 ) passenger
Minimum Capacity : ( 1 ) passenger

 Mercedes sprinter

Maximum Capacity  : (12 - 15 ) passenger
Minimum Capacity :  ( 7 - 8 ) passenger