Saç Ekimi

 • Saç Ekimi

  saç ekimi

 • Saç Ekimi

  saç ekim merkezi

 • Saç Ekimi

  hair-transplantation clinic and hospital in istanbul

 • Saç Ekimi

  Hair Implantation

 • Saç Ekimi

  istanbul'da saç ekim hastanesi

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Saç Ekimi

, İSTANBUL Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Healthcare Services
 • Alt Kategori :
  Best Hair Transplant in Turkey, Hair-Transplant-Clinics-in-Turkey, Hasta refakati, Hastane transferi, Hotel-and-Airport, Hotel-and-Airport-Transfer, impulsetravel, İstanbul Havalimanı Transferi, Kiralık araç, Labaratuvar testi, Limousine Service, Mercedes-Benz van, Mercedes-Benz Vito, passenger transport Vehicle, Saç Ekimi Prosedürü, Saç ekimi Türkiye İstanbul, Saç restorasyonu, sağlık Hizmetleri, Sağlık Turu, Sağlık ve Doktor Hizmetleri, seyahat, seyahat bilgisi, shopping boulevard, taksim meydanı, Tatil Sağlık Rehberi, Tıbbi Hizmetler, Tıbbi tedavi, Tıbbi Turlar Türkiye, Türk havayolları, Türkiye turizm Haberleri, Türkiye seyahat paketi, Türkiye'de hastane, Türkiye'de Saç Ekimi Klinikleri
 • Süre :
  4 Gün

ekibimiz kişiselleştirilmiş hizmetler sunmaktan büyük gurur duymaktadır. tüm kültürlerin özel ihtiyaçlarına şefkatli ve duyarlıyız ve her hastanın deneyimini dünya standartlarında medikal tedavilerde mümkün olduğu kadar keyifli ve konforlu hale getirmek için çaba sarf ediyor ve kadınlar ve erkekler için saç tedavisine etkin yaklaşımıyla uluslararası üne sahipler. Önde gelen saç uzmanları hastanesi, size her saç dökülmesi uygulamasından ne bekleneceği konusunda tavsiyelerde bulunur ve kişisel olarak, saç dökülme durumunuz için en iyi prosedürü önerir.

4,695 $ dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Saç Ekimi Kalkış: İSTANBUL Tur Tarihi : Süre : 4 Gün
Talep Gönder
Hair Implantation
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
06/07/2020-01/07/2023
4,695 $
4,695 $
4,695 $

Fiyata Dahil Olanlar

İstanbul'da 5 Yıldızlı Hastane-3 Gece / 5 Yıldızlı Otel-Konaklama

Fiyata Dahil Olmayanlar

uçak bileti-"Kapsamada" belirtilmeyen hizmetler - Özel masraflar - Otelde içecekler

Foliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE), bireysel bir saç folikülünün bir donör bölgesinden inceltme veya saçsız bölgeye nakledildiği daha yeni bir saç ekim yöntemidir; bireysel folikülleri çıkarın.

FUE saç restorasyonu hastalara kalıcı, doğal görünümlü sonuçlar verir

Tur Programı

tedavi prosedürü

Havaalanından otele transfer,

  Sizi hastaneye götürmek yerine check-in ve rahatlayın.

Büyük hizmet; çok organize personel, Klinik temiz, modern ve güzel bir şekilde dekore edilmiştir. Doktor son derece bilgili ve çok yetenekli! kaygılarını dinler ve tüm soruları cevaplar. Personelin bir kısmı Arapça ve İngilizce bilmektedir ve herhangi bir iletişim sorunu hakkında endişelenmenize gerek yoktur, ekibin profesyonel uzmanlığı size bu ameliyattan önce çok önemli olan kabiliyetiniz konusunda güven vermiştir. İşlemden sonra aynı gün otele dönüş yapabileceksiniz. İstanbul'un güzel şehrinde deneyim kazanabilirsiniz.

Tur Haritası

Taksim Meydanı yakınında 5 Yıldızlı Lüks Otel

, 5 stars

3 Gece / 5 Yıldızlı Otel, Saç ekimi paketine dahil edilmiştir.

Havaalanı yakınında 5 Yıldızlı Lüks Otel

, 5 stars

3 Gece / 5 Yıldızlı Otel, Saç ekimi paketine dahil edilmiştir.