Antalya Çıkışlı Pamukkale Turu

Yorum Yap
 • Antalya Çıkışlı Pamukkale Turu

  Antalya pamukkale turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Antalya Çıkışlı Pamukkale Turu

, ANTALYA Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Günlük Tur
 • Alt Kategori :
  Antalya direkt uçuş, Antalya Günlük Turlar, Antalya Havalimanı Transferi, Antalya Turları, biletler, Daily-Tours-Transfer, En Çok Ziyaret ediln yerler, family car-passenger transport, family entertainment centre, impulsetravel, kapadokya, Kapadokya mağaraları ve balon turu, kaplıca, lüks araç, Mercedes-Benz van, Mercedes-Benz Vito, Mesafe, Pamukkale Hierapolis, passenger transport Vehicle, Perge-Aspendos-Side, şoförlü lüks araç, Şöförlü Araç Kiralama
 • Süre :
  Günübirlik

Pamukkale, aynı zamanda Yunan-Romen kenti Hierapolis'in olağanüstü derecede iyi korunmuş harabelerinin yeridir.

554 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Antalya Çıkışlı Pamukkale Turu Kalkış: ANTALYA Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
1-7 yolcu
1 - 7 kişiye kadar araçla Pamukkale'ye özel ulaşım
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/06/2024-25/01/2026
0 €
(0-5) 0 €
(6-11) 28 €
(0-5) 0 €
(6-11) 28 €
(0-5) 0 €
(6-11) 28 €
7-14 yolcu
7-14 kişilik araçlar Pamukkale'ye özel ulaşım
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/06/2024-25/01/2026
0 €
(0-5) 0 €
(6-11) 28 €
(0-5) 0 €
(6-11) 28 €
(0-5) 0 €
(6-11) 28 €

Fiyata Dahil Olanlar

 Hierapolis-Pamukkale  giriş bileti

Fiyata Dahil Olmayanlar

Yemek ve İçecekler

Antalya-Pamukkale Günlük Tur

 

 Antalya'dan Pamukkale'ye En İyi Günübirlik Gezi: Impulse Travel

Roma İmparatorluğu veya Yunan gibi eski uygarlıklara ilgi duyuyor musunuz? Impulse Travel, Antalya'dan Pamukkale'ye hem doğal güzellikleri hem de tarihi yerleri ziyaret edebileceğiniz 1 günlük harika bir tur paketi sunuyor. Pamukkale, Antalya'ya sadece 3 saat uzaklıkta ve binlerce yıl öncesinden kalan tarihi eserleriyle en popüler turistik yerlerden biri. Eşsiz doğa manzarasının yanı sıra 3 medeniyete ait eserleri görme fırsatını zar zor bulabilirsiniz. Impulse Travel, Antalya'dan Pamukkale'ye en iyi tur paketlerinden birini sunuyor. Sizi ve arkadaşlarınızı özel VIP ulaşım ile şehre götürüyor ve bölgenin tüm güzelliklerini size gösteriyoruz. Sprinter minibüslerimiz ve Mercedes Vito minivanlarımız profesyonel sürücülerle hayal bile edemeyeceğiniz konforlu bir yolculuk sunuyor. Antalya gezinize gerçek bir değer katmak istiyorsanız, hemen şimdi Pamukkale turu için rezervasyon yaptırsanız iyi edersiniz!


 

Neden Pamukkale'yi Ziyaret Etmelisiniz?

İşte Pamukkale'deki turistik yerlerin bir özeti:

 

 

 • Eşsiz Doğal Güzellik: Pamukkale gerçeküstü bir manzaraya sahiptir ve farklı manzaralardan hoşlananlar için eşsiz bir destinasyondur.

 

 

 • Şifalı Termal Kaplıcalar: Sıcak, mineral bakımından zengin suların tedavi edici özelliklerine inanıyor musunuz? Öyleyse Pamukkale rahatlamanız için en iyi yer.

 

 

 • Antik Hierapolis: Antik Greko-Romen uygarlığı ilginizi çekiyorsa, Pamukkale yakınlarındaki Hierapolis kentini görmenizde fayda var.

 

 

 • Kleopatra'nın Havuzu: Romalılar ve Yunanlıların yanı sıra Mısırlılar da bu bölgede hüküm sürmüştür. Mısır kraliçesinin yıkandığı efsanevi Kleopatra Havuzu'nun tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

 • Gün Batımı Manzaraları: Antalya-Pamukkale turumuz beyaz teraslar üzerinde nefes kesici gün batımları sunuyor.

 

 

 • Salda Gölü: Salda Gölü'nü görmek için kısa bir araba yolculuğuna ihtiyacınız var. Kristal berraklığındaki suları ve “Türk Maldivleri” olarak adlandırılan bozulmamış kıyı şeridiyle dünyanın en muhteşem göllerinden biridir.

 


Özel Antalya-Pamukkale Turuna Neler Dahil?

Antalya-Pamukkale gezisi sırasında hangi hizmetleri sunduğumuzu görelim:

1 Günlük Heyecanlı Bir Gezi

Antalya harikadır ancak orada birkaç gün kalacaksanız, antik bir kent olan Pamukkale'nin muhteşem manzaralarını kaybedebilirsiniz. Bu yüzden özel tur paketlerimizi kullanarak Pamukkale'ye günübirlik bir gezi yapmak harika bir fikir. Bu 1 günlük turu asla unutmayacağınızdan emin olacağız.

 

Tur Rehberi

Daha önce de belirtildiği gibi, Pamukkale'de üç farklı medeniyetin kalıntıları bulunmaktadır: Mısır, Roma ve Yunanistan. Bu nedenle, nefes kesici doğal manzaranın tadını çıkarırken bölgenin tarihi hakkında bilgi edinmek için bir rehbere ihtiyacınız var. Impulse Travel, size bu yer hakkında gerekli tüm ayrıntıları vermek için uzman bir tur rehberi sunuyor.

 

Özel VIP Taşımacılık

Turistlerin endişelerinden biri de onları rahatsız eden kalabalık turlardır. Impulse Travel, otelinizden başlayan lüks özel ulaşım hizmeti sunmaktadır. Eğer 8 kişilik bir grupsanız, şoförlü lüks bir Mercedes Vito minivan rezerve edebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla kişiyseniz, Sprinter minibüse sahip olabilirsiniz. Yalnız olsanız bile, harika bir tur deneyimi yaşamak için şoförlü özel bir araba rezerve edebilirsiniz. Her durumda, Impulse Travel size otel transferi ve karşılama dahil VIP ulaşım sağlar.

Mevcut En İyi Restoranlar

Turlarımıza genellikle yemek dahil değildir çünkü her yolcu farklı bir deneyim yaşamak ister. Ancak, tur liderlerimiz en sevdiğiniz yemeği yiyeceğinizden emin olmak için tur sırasında sizi en iyi restoranlara götürecektir.

İsteğe Bağlı Paketler

Impulse Travel, istediğiniz maksimum keyfi alabilmeniz için bazı opsiyonel paketler de sunmaktadır. Siz ve grubunuz günlük gezinize ekstra saatler ekleyebilir veya hatta biraz daha fazla ödeyerek Salda Gölü gibi yeni bir varış noktası ekleyebilirsiniz.

Impulse Travel'ın Antalya-Pamukkale Turu Neden En İyisi?

Antalya'dan Pamukkale'ye birçok tur bulabilirsiniz, ancak hiçbiri bizim sunduklarımızdan daha ağır basamaz:

#1 Lüks ama Uygun Fiyatlı

Antalya'dan Pamukkale'ye lüks bir yolculuk istiyorsanız, Impulse Travel en iyi seçiminizdir. Lüks Mercedes Benz arabaları ile otel transfer hizmetleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza göre hem minibüsler hem de minivanlar mevcuttur. Tüm bunları gerçek dışı bir fiyata alacaksınız.

#2 Profesyonel Sürücüler

Daha önce de belirtildiği gibi, Impulse Travel şoförlü en iyi araç kiralama hizmetlerine sahiptir. Sizi otelinizden Pamukkale'ye götürebilecek deneyimli sürücülerimiz var.

#3 Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Impulse Travel, Türkiye'deki tur sağlayıcıları arasında en yüksek müşteri memnuniyeti oranlarından birine sahiptir. Tüm müşterilerimiz Pamukkale'ye yaptığımız günlük gezilerden memnun kalmıştır.

#4 Paket Özelleştirme

Paket özelleştirme, Impulse Travel'dan tur satın almanın bir başka avantajıdır. Seyahatinize öğeler ekleyebilir veya çıkarabilir ya da turunuzun kararlarını ve süresini değiştirebilirsiniz.

SSS

Antalya'dan Pamukkale'ye 1 günlük turunuza yemek dahil mi?

Hayır! Yemek dahil değildir, ancak rotamızda yemek sipariş edebileceğiniz birkaç lüks restoran bulunmaktadır.

Grubumuz Pamukkale gezisi için varış noktasını değiştirebilir mi?

Evet! Biraz daha fazla ödeyerek Salda Gölü gibi bazı destinasyonları ekleyebilirsiniz.

Tarihi yerler için tur rehberi var mı?

Evet! Size yerin tarihi hakkında tüm detayları verebilecek deneyimli tur liderlerimiz var. Genellikle tarihi mekanların rehberleri vardır, ancak bir rehber olmaması durumunda, daha fazla ödeme yapmadan yer hakkında her şeyi öğreneceğinizden emin olacağız.

Turumuzda başka bir kişi olacak mı?

Hayır! Turlarımız tamamen özeldir ve grubunuz için şoförlü bir araç kiralayabilirsiniz. Hatta eğer siz

Yalnızsanız, Pamukkale'nin tadını çıkarmak için özel bir tur yapabilirsiniz.

 

Daily Tours
Exclusive Drive service, chauffeur-driven cars
Sightseeing Tours and Museums
Gezi

Tur Programı

Tur Haritası

Pamukkale örenyeri giriş ücreti
Yorum
:
Yanıt