Bodrum Şoförlü araç kiralama

Yorum Yap
 • Bodrum Şoförlü araç kiralama

  Bodrum'da şoförlü araç kiralama

 • Bodrum Şoförlü araç kiralama

  Bodrum Şoförlü Araç Kiralama

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Bodrum Şoförlü araç kiralama

, MUĞLA Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Şoförlü Araç Kiralama
 • Süre :
  Günübirlik

Özel araç kiralama paketlerimizle Bodrum'u kendi hızınızda keşfedin. Profesyonel sürücülerimizden birinin hizmetleriyle birlikte size otobüs, minibüs ve araba dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunabiliriz.

385 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Bodrum Şoförlü araç kiralama Kalkış: MUĞLA Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
7-14 kişilik araç
Seyahatleriniz için mükemmel 7-14 kişilik araç seçeneklerini keşfedin.
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
25/07/2024-24/01/2025
0 €
(0-5) 0 €
(6-11) 0 €
(0-5) 0 €
(6-11) 0 €
(0-5) 0 €
(6-11) 0 €
1-7 kişilik araç
Seyahatleriniz için mükemmel 1-7 kişilik araç seçeneklerini keşfedin.
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
25/07/2024-24/01/2025
0 €
(0-5) 0 €
(6-11) 0 €
(0-5) 0 €
(6-11) 0 €
(0-5) 0 €
(6-11) 0 €

Fiyata Dahil Olanlar

Günde 8 saat araç kiralama.
Şehir içi ulaşım.
Günde 120 kilometreye kadar fiyata dahildir.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Günlük 120 kilometre veya 8 saat sınırı şehir içinde aşılırsa:
İlave her saat için 20 Euro ek ücret alınacaktır.
Fazladan her 30 kilometre için 20 Euro ek ücret alınacaktır.

Bodrum Şoförlü Araç Kiralama

 

Sprinter Minibüs ile En İyi Bodrum Turu: Impulse Travel

 

Impulse Travel, Bodrum'da şoförlü en lüks minibüs araç kiralama hizmetlerini sunmaktadır. Siz ve arkadaşlarınız 8 kişiden fazlaysanız, şoförlü lüks bir Mercedes Benz Sprinter minibüsünü kolayca rezerve edebilirsiniz. Şoför sizi otelden alacak ve Bodrum'un tüm turistik yerlerine götürecektir. Tur rotası, 8 saat ve 120 km içinde tüm doğal manzaraları ve tarihi yerleri görmenizi sağlamak için titizlikle tasarlanmıştır. Elbette biraz daha fazla ödeyerek süreyi uzatabilirsiniz. VIP ulaşım hizmetlerimiz ve lüks araçlarımız düşünüldüğünde fiyatlarımız gerçek dışıdır. Türkiye'nin diğer şehirlerinde havaalanı transferi ve şoförlü araçlar gibi diğer hizmetleri de alabilirsiniz. Bu yüzden tereddüt etmeyin. Şoförlü bir minibüs kiralayarak Bodrum'u ziyaret etmeye başlayın.

 

Bodrum Neden Mutlaka Görülmesi Gereken Bir Yer?

 

 1. Bodrum, Akdeniz'in doğu kıyısında yer alan özel bir sahil kentidir. Arkadaşlarınızla veya hatta aile üyelerinizle bir grup turu için en iyi yerdir. İşte Mercedes Sprinter minibüs kullanarak Bodrum'da bir günlük turla ziyaret edebileceğiniz şehrin cazibe merkezlerinden bazıları:
 2. Aziz Petrus Kalesi ve Sualtı Arkeolojisi: Bu kale 15. yüzyılda inşa edilmiştir ve tarihe ilgi duyanlar için Bodrum'un en iyi turistik yerlerinden biridir. Kalede, gemi enkazları ve Bronz Çağı'na ait eserlerden oluşan eşsiz bir koleksiyona sahip bir müze bulunmaktadır.
 3. Halikarnas Mozolesi & Bodrum Amfi Tiyatrosu: Pers İmparatorluğu ve Roma İmparatorluğu gibi eski uygarlıklardan kalma bazı tarihi yerleri de görebilirsiniz. Halikarnas Mozolesi, Antik Dünyanın Yedi Harikası'ndan biri olan Mausolos'un Mezarı'dır. Ayrıca, MS 2. yüzyılda Romalılar tarafından inşa edilen bir tiyatro da bulunmaktadır.
 4. Yel Değirmenleri: Bir diğer popüler turistik yer olan Bodrum, çok sayıda yel değirmeninin bulunduğu bir yerdir. Geçmişte insanlar bu yel değirmenlerini kullanarak tahıl öğütürlerdi. Impulse Travel'dan bir minibüs kiralayarak arkadaşlarınızla birlikte onları ziyaret edebilirsiniz.
 5. Çarşı: Bölgedeki geleneksel pazarları ziyaret etmek için harika bir fırsat. Bazaar adı verilen bu pazarlar, halı ve mücevher gibi çeşitli hediyelik eşyalar satın almak için idealdir.
 6. Bodrum Sahil Şeridi: Bodrum, çarpıcı bir sahil şeridine ve Bitez Plajı ve Gümbet Plajı gibi birçok güzel plaja sahiptir. Ayrıca Bodrum Marina'yı ziyaret edebilir ve yatların güzel manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Bodrum'da Sprinter Minibüs Kiralayarak Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

Şimdi, Bodrum turumuz sırasında neler sunduğumuza bakalım:

14 Yolcu için VIP Ulaşım

Grubunuza özel ulaşım hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz arasında Mercedes Benz tarafından tasarlanan ve üretilen lüks Sprinter minibüsler bulunmaktadır. İyi haber şu ki, arabalar profesyonel sürücüler tarafından şoförlüdür. Sizi otelden alacaklar ve gezinin sonunda da bırakacaklar.

Bodrum'un Tüm Turistik Yerlerine 8 Saatlik Tur

Bodrum'daki tüm turistik yerleri ziyaret edebilmeniz için Bodrum'daki günlük turunuz için mükemmel bir rota tasarladık. Şehrin nefes kesici manzarasını 8 saatte ve 120 km'den daha kısa bir sürede görebilirsiniz. Ayrıca turu uygun bir fiyata uzatabilirsiniz.

[H3] Restoranlar ve Geleneksel Çarşı

İstediğiniz her restorana ve alışveriş merkezine gidebilirsiniz. Rotamız tüm önemli yerlerden geçecektir ve bu size ilgi alanlarınıza göre en iyisini seçme olanağı sağlar.

Sprinter Minibüs Kiralamak İçin Neden Impulse Travel En İyisidir?

Impulse Travel tarafından sunulan hizmetler, diğer şirketlerden aldıklarınızdan daha ağır basar:

#1 Profesyonel Sürücüler

Bölgeyi tanıyan en iyi sürücüleri seçiyoruz. Seyahatiniz sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızdan emin olacağız.

 

#2 Lüks Turumuz Uygun Fiyatlı

 

“Lüks” kelimesini duyduğunuzda, muhtemelen bunun için ödeme yapamayacağınızı düşünebilirsiniz. Bu yanlış! Bodrum'da lüks özel turlarımızı uygun fiyata sunuyoruz. Sadece arkadaşlarınızı toplamanız ve lüks bir Sprinter minibüs kiralamanız ve turun tadını çıkarmanız gerekiyor. Bu yüzden maliyet konusunda endişelenmeyin.

#3 Müşteri Memnuniyeti: 5/5

Tüm müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması için turumuzdaki her ayrıntıyı düşündük. Duyarlı bir müşteri hizmetleri ekibimiz var ve size hemen cevap vereceğiz.

#4 İsteğe Bağlı Paketler

Turlarımız esnektir. Bu, öğeleri değiştirebileceğiniz, süreyi uzatabileceğiniz ve rotayı değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Bu, Bodrum turunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

SSS

Bodrum grup turu için uygun mu?

Evet! Bodrum, Türkiye'nin güzel bir sahil kentidir ve arkadaşlarınızla veya aile üyelerinizle dinlenmek için en iyi yerdir.

 

14 kişilik bir turist grubu için lüks bir aracınız var mı?

 

Evet! Impulse Travel, müşterilerine VIP ulaşım sunmak için Mercedes Sprinter minibüsleri kullanmaktadır.

 

Turlarınız özel mi?

 

Evet! Arabanızda hiç yabancı olmayacak. Müşterilerimizin kendilerini rahat hissetmeleri için tamamen özel turlar sunuyoruz.

 

Yakıt fiyatı dahil mi?

 

Evet! Türkiye'deki yakıt maliyeti konusunda endişelenmenize gerek yok.

 

Hangi öğeler hariçtir?

 

Yemek fiyatı dahil değildir ve güzergahtaki restoranlardan yiyecek satın alabilirsiniz.

 

Transport only
İş gezisi
Sightseeing Tours and Museums
Gezi
Hotel and Airport Transfer
Antalya - Bodrum ( Ödemeli )
Tournament
Spor

Tur Programı

Tur Haritası

Ulaşım

Mercedes Vito Otomobil, 6 yolcuya kadar oturma kapasitesine ve tüm yolcuların bagajlarına sahip kısa veya uzun yolculuklar için uygundur. Özel olarak seçilmiş Mercedes Benz Vito sürücülerimiz sizi evinize veya iş toplantılarınıza veya herhangi bir havaalanı, demiryolu veya deniz limanı terminaline taşımak için kullanılabilir

Mercedes Vito

Maksimum Kapasite: (6-8) yolcu
Minimum Kapasite: (1) yolcu
  Mercedes Sprinter

Maksimum Kapasite: (12-15) yolcu
Minimum Kapasite: (7-8) yolcu

Yorum
:
Yanıt