Trabzon şoförlü araç kiralama

Yorum Yap
 • Trabzon şoförlü araç kiralama

  Trabzon Havalimanı şoförlü araç kiralama, Günübirlik Turlar ve Transfer hizmeti

 • Trabzon şoförlü araç kiralama

  Trabzon Havalimanı şoförlü araç kiralama, Günübirlik Turlar ve Transfer hizmeti,

 • Trabzon şoförlü araç kiralama

  Trabzon şoförlü araç kiralama

 • Trabzon şoförlü araç kiralama

  Trabzon araba kiralama, şoförlü araç kiralama, Havalimanı Transfer

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Trabzon şoförlü araç kiralama

, TRABZON Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Şoförlü Araç Kiralama
 • Alt Kategori :
  Alışveriş, Ayder Yaylası, çevre Gezisi, Daily-Tours-Transfer, Eko tur, En Çok Ziyaret ediln yerler, family car-passenger transport, Günlük araç, Günlük geziler, havalimanı karşılama, Hotel-and-Airport, Hotel-and-Airport-Transfer, impulsetravel, Kiralık araç, lüks araç, manzara, Mercedes-Benz van, Mercedes-Benz Vito, Mesafe, Özel sürücü hizmeti, Özel Taşımalar, Rafting, seyahat, seyahat bilgisi, Su kaynağı, Sümela Manastırı Turu, şoförlü araç kiralama, şoförlü lüks araç, Şöförlü Araç Kiralama, Tatil, Trabzon Günlük Turlar, Trabzon Havaalanı, Trabzon Turları, Trabzon Turları, Transfer, transfer servisi, tur, Türkiye turizm Haberleri, Türkiye seyahat paketi, Uzungöl, Yerel turlar ve geziler
 • Süre :
  Günübirlik

Trabzon'da şehir turunuza Mercedes Vito VIP Minivan kiralama hizmeti ile ayrıcalıklı bir deneyim ekleyin. Türkiye'nin en iyi araç kiralama şirketlerinden biri olarak, Trabzon Havalimanı'nda size özel araç kiralama seçenekleri sunuyoruz. Seyahat paketlerimiz, otobüsler, minibüsler, profesyonel şoförler ve mükemmel hizmet kalitesi ile donatılmış geniş araç filomuzla size eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. Trabzon'da özel sürüş deneyimi için günlük kullanıma uygun minivan kiralamalarımızdan faydalanın. Türkiye'nin Exclusive Drive hizmetiyle, Trabzon şehir turunuzda unutulmaz bir deneyim yaşayın.

232 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Trabzon şoförlü araç kiralama Kalkış: TRABZON Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
1-7 kişilik araç
Seyahatleriniz için mükemmel 1-7 kişilik araç seçeneklerini keşfedin.
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
23/02/2024-22/01/2025
0 €
(0-5) 0 €
(6-11) 0 €
(0-5) 0 €
(6-11) 0 €
(0-5) 0 €
(6-11) 0 €
7-14 kişilik araç
Seyahatleriniz için mükemmel 7-14 kişilik araç seçeneklerini keşfedin.
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
23/02/2024-22/01/2025
0 €
(0-5) 0 €
(6-11) 5 €
(0-5) 0 €
(6-11) 5 €
(0-5) 0 €
(6-11) 5 €

Fiyata Dahil Olanlar

Günde 8 saat araç kiralama.
Şehir içi ulaşım.
Günde 120 kilometreye kadar fiyata dahildir.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Günlük 120 kilometre veya 8 saat sınırı şehir içinde aşılırsa:
İlave her saat için 20 Euro ek ücret alınacaktır.
Fazladan her 30 kilometre için 20 Euro ek ücret alınacaktır.

Seyahat tutkunları için Trabzon'un eşsiz doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmek için bir şoförlü araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Trabzon'un zengin kültürel mirasını ve benzersiz doğal güzelliklerini rahatlıkla gezebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz konforu ve esnekliği sağlamak amacıyla özenle tasarladığımız bu hizmetimizle, unutulmaz bir deneyim yaşamanızı hedefliyoruz.

Ayasofya Müzesi, Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü ve Trabzon Kalesi gibi önemli tarihi mekanları gezmek istediğinizde, deneyimli ve profesyonel bir şoför eşliğinde stressiz bir yolculuk yapabilirsiniz. Şoförümüz, yerel bilgi ve deneyimine dayanarak size en kısa ve en keyifli rota seçeneklerini sunacak, böylece zamandan tasarruf ederken her anınızı dolu dolu geçirebilirsiniz.

Zigana Dağı, Ayder Yaylası, Uzungöl, Haldizen Yaylası, Sürmene-Kuşsarayı-Kaçkar ve daha birçok doğal güzelliklerle çevrili noktayı keşfetmek istediğinizde, rahat ve lüks bir araçla bu güzergâhlarda seyahat etmek size keyif verecek. Şoförümüz, rotaları mükemmel bir şekilde planlayacak ve size muhteşem manzaralar eşliğinde unutulmaz bir yolculuk sunacak.

Trabzon şehir turuyla da Trabzon'un tarihi ve kültürel yerlerini keşfedebilirsiniz. Şoförümüz, size en popüler turistik noktaları gösterecek ve Trabzon'un zengin geçmişine ışık tutacak bilgiler paylaşacak.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunduğumuz şoförlü araç kiralama hizmetimizde, konforlu ve son model araçlarımızı kullanıyoruz. Araçlarımız düzenli olarak bakıma tabi tutulur ve sizin güvenliğinizi sağlamak için tüm güvenlik önlemleri alınır.

Siz de Trabzon'un mistik atmosferini keşfetmek, doğanın ve tarihin büyüleyici buluşmasına tanıklık etmek isterseniz, şoförlü araç kiralama hizmetimizle bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eşsiz deneyimler yaşamak ve Trabzon'un büyüsüne kapılmak için bize ulaşın ve unutulmaz bir seyahat deneyimi için harekete geçin.

Transport only
İş gezisi
Sightseeing Tours and Museums
Gezi

Tur Programı

Tur Haritası

kiralama süresini (+3 gün )uzatın
kiralama süresini uzatın (+5 gün)
kiralama süresini uzatın (+7 gün)

Ulaşım

Mercedes Vito Otomobil, 6 yolcuya kadar oturma kapasitesine ve tüm yolcuların bagajlarına sahip kısa veya uzun yolculuklar için uygundur. Özel olarak seçilmiş Mercedes Benz Vito sürücülerimiz sizi evinize veya iş toplantılarınıza veya herhangi bir havaalanı, demiryolu veya deniz limanı terminaline taşımak için kullanılabilir

Mercedes Vito

Maksimum Kapasite: (6-8) yolcu
Minimum Kapasite: (1) yolcu
  Mercedes Sprinter

Maksimum Kapasite: (12-15) yolcu
Minimum Kapasite: (7-8) yolcu

Yorum
:
Yanıt